|  Zaloguj się
Tu jesteś   »   Forum   »   Ogólnopolskie   »   Prowadzenie firmy   »   Rozwój na rynki zagraniczne
Ważna informacja  
Uwaga. Ta witryna internetowa i forum dyskusyjne zostaną wkrótce zamknięte.


Bardzo prosimy o rozpoczęcie nowych dyskusji na dotychczasowe tematy na stronach swoich miejscowości w serwisie

https://www.istrefa.com.


istrefa.com nie wymaga rejestracji ani logowania,
podobnie jak vcity i alegmina

istrefa.com jest superszybka i bardzo dobrze wyświetla się
także na tabletach i smartfonachUWAGA. MOŻLIWOŚĆ PISANIA I ODPOWIADANIA NA POSTY ZOSTAŁA WYŁĄCZONA. PROSIMY O PRZENIESIENIE SIĘ NA NOWY PORTAL:
www.istrefa.com
wybrać województwo, powiat, gminę i odnaleźć swoją miejscowość

Rozwój na rynki zagraniczne
Ostani post 09-05-2017 16:23:03 Ceranowiec . 8 Odpowiedzi.
Do druku
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Sortuj:
Nie posiadasz uprawnień, aby odpowiedzieć.

Autor Wiadomości
Kleofas
Kleofas

--
1 04-02-2017 00:31:23
  Od siedmiu miesięcy prowadzę drugi kanał sprzedaży, ponieważ oprócz stacjonarnego otworzyłem także internetową wersję sklepu. Interes idzie dobrze, a nawet lepiej niż się spodziewałem. Przy stacjonarnym mam już też wyrobione miejsce na rynku, więc myślę o kolejnej ekspansji Kolega poddał mi pomysł, że powinienem się zainteresować sprzedażą zagraniczną. W tej dziedzinie akurat nie jestem mocny, więc może ktoś z was posiada doświadczenie i podpowie mi czy czyhają w związku z czymś takim na nas jako sprzedawców jakieś pułapki? Chodzi o sprzedaż wysyłkową drobnych części metalowych.
  otrąb
  otrąb

  --
  06-02-2017 19:48:54
  *
  jeśli nie jest to jakieś nielegalne w jakichś miejscach, to na pewno nie bedziesz mieć żadnych problemów. trzeba chyba tylko z wysyłką ustalić jakiś wspólny front działania. a z podstaw to chyba tylko stronę na języki przetłumaczyć.
  pirania28
  pirania28

  --
  08-02-2017 03:22:23
  *
  Akurat jestem na bieżąco z tematem, jeśli chcesz mogę przesłać link do artykułu z którego zaczerpnąłem pomysł. Wprowadzam sukcesywnie i mam nadzieję, że niebawem projekt ruszy bez problemu. Trzeba tylko masę szczegółów dopracować.
  Kleofas
  Kleofas

  --
  14-02-2017 01:26:35
  *
  Jasne, poproszę. Uważam, że każda pomoc się przyda a skoro artykuł to wiarygodne źródło, to tym bardziej już zdążyłem trochę się rozeznać w temacie, ogólna tendencja jest taka, że naprawdę warto. Nawet Polacy często zza granicy zamawiają właśnie z polskich firm.
  pirania28
  pirania28

  --
  20-02-2017 03:26:34
  *
  łap https://esprzedaz.com/artykuly/a/124/internetowa-sprzedaz-zagraniczna-od-czego-zaczac
  markoski
  markoski

  --
  20-02-2017 07:35:10
  *
  to i ja skorzystam
  Prawda
  Prawda

  --
  09-05-2017 16:05:33
  *
  Nareszcie będzie może prawdziwy nauczyciel i dyrektor w Ceranowie mało tego zrobi porządek z obecnym człowiekiem nazwałem go na wyrost człowiek ten czuje się jak szlachcic na zagrodzie lekceważy wszystkich i wszystko ale z tego co wiem na panu Gancarzu się poślizgnie domorosły dziedzic człowiek z gminu uważający się za kogoś a tak naprawdę jest intelektualnym karłem
  miejscowy
  miejscowy

  --
  09-05-2017 16:14:02
  *
  Ludzie w innych gminach taki pan wyjechał by na taczce a nie wszystkich szykanował opluwał na co wy czekacie skończyło mu się poparci kolegów z partii jego zachowanie czeka na prokuratora kim on tak naprawdę jest chłopcem znad wody co nie dawno krowy ganiał to my wypchnęliśmy to na piedestał a teraz nam się odwdzięcza robiąc prywatę na prywatnym folwarku jak myśli skończmy z tym
  Ceranowiec
  Ceranowiec

  --
  09-05-2017 16:23:03
  *
  Znam p Gancarza od lat jest to człowiek godny zaufania nikogo nie oszukał ma duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i pozyskiwania pieniędzy z rożnych źródeł taki człowiek by rozruszał naszą gminę w wielu dziedzinach tylko jak zwykle miejscowi kacyki boją się ludzi światłych i w tym jest problem zaściankowość strach o własne posady ciemnota .

  Nie posiadasz uprawnień, aby odpowiedzieć.

  Poprzedni wątekPoprzedni wątek Następny wątekNastępny wątek